MTB clubs Nederland

Hier vind je een overzicht van alle MTB, Mountainbike en ATB clubs, teams en verenigingen in Nederland. Staat je club er niet tussen mail dan de gegevens van je MTB club!


 ProvinciePlaats ClubWebsite 
 Gelderland   
  Apeldoorn Mountainbikeclub Bar End www.bar-end.nl
  Apeldoorn De Adelaar http://www.adelaar.org/
  Arnhem RETO arnhem www.reto-arnhem.nl
  Doetinchem ATB-club De Pedaleur www.atbclubdepedaleur.nl
  Eerbeek ATB club Last Gear  www.lastgear.nl
  Harderwijk Wielervereniging Noord Veluwe www.wv-noordveluwe.nl
  Nijkerk Mountainbike club de Bufnuckels www.bufnuckels.nl
  Nijkerk Granny Gear MTB Team Nijkerk www.grannygear.nl
  Nijmegen Mountainbikeclub Licht Verzet www.lichtverzet.nl
  Oldebroek ATB-vereniging-Oldebroek www.atb-vereniging-oldebroek.nl
  Rossum Stichting Cycloteam www.cycloteam.nl
  Wezep MTB Team Wezep www.mtbteamwezep.nl 
  Zutphen Mountain Bike Club Xtrail Zutphen www.mtbzutphen.nl
 Noord-Brabant   
  Bergen op Zoom MTB vereniging De Mellowbikers www.mellowbikers.nl
  Berlicum The Whoopers  www.thewhoopers.nl
  Boxtel ATB Bikers  www.atbbikers.nl
  Casteren MTB club Le Banane www.lebanane.nl 
  Diessen ATB vereniging De Baars Bikers www.test-css.nl
  Eindhoven TC Woensel www.tcwoensel.nl
  Esbeek MTB Esbeek www.mtb-esbeek.nl
  Etten-Leur T.W.V. de Turfrijders www.turfrijders.nl
  Gemert Mountainbikeclub ATBeasts www.atbeasts.nl
  Helmond Mountainbikeclub Helmond www.mountainbikeclubhelmond.nl
  Helmond MTB Muddytracks www.muddytracks.nl
  Kempen ATB vereniging 26 inch www.atb26inch.nl
  Liessel Bakker Racing Team www.bakkerracingteam.com
  Lage Mierde Mountainbikeclub Antilopen www.mtb-antilopen.nl
  Mariahout De Bosduvels www.debosduvels.nl
  Mierlo Funbikers www.funbikers.eu
  Mierlo Tourclub Mierlo www.tcmierlo.nl
  Oosterhout De Jonge Renner  www.dejongerenner.nl
  Oss Mountainbikeclub Oss www.mountainbikeclub-oss.nl 
  Tilburg MTB Tilburg www.mtbtilburg.nl 
  Udenhout MTB Udenhout www.mtb-udenhout.nl
 Limburg   
  Baarlo MTB Baarlo www.mtbbaarlo.nl
  Bergen Mountainbike Club Bergen www.mbcb.nl
  Gennep Tourclub Gennep www.tcgennep.nl
  Landgraaf Mountainbikeclub Discovery www.mtbclub-discovery.com
  Lottum Limburg Express Cycling Team www.limburgexpress.nl
  Maasbracht Adventure Team Brach www.adventureteambrach.nl
  Maastricht Mountainbike Zuid Limburg www.mtbzl.nl
  Maastricht Trailz 043 www.trailz043.nl
  Spaubeek Mountainbikeclub Spaubeek www.mtbclubspaubeek.com
  Swalmen ATB-club Extreme www.atb-extreme.nl
  Udenhout MTB Udenhout www.mtb-udenhout.nl
  Vaals Mountainbike club LAVA www.mtb-lava.nl
  Venlo Dust 'n Mud - MTB Vereniging Venlo www.dustnmud.nl
  Venray Mudhunters www.mudhunters.nl
  Vlodorp ATB Club Grenzeloos  www.atb-club-grenzeloos.nl 
  Wanssum United Wheels Wanssum www.unitedwheels.nl 
  Weert Mountainbike Club Weert www.mtbclubweert.nl
 Flevoland   
  Almere FRTC Almere  www.frtcalmere.nl
  Lelystad MTB Lelystad www.mtblelystad.nl 
  Zeewolde Triathlon Vereniging Zeewolde www.tvz-zeewolde.nl 
 Overijssel   
  Delden De Twickel Trappers www.twickeltrappers.nl
  Enschede De Brink Ten Tusscher MTB Team www.debrink-tentusscher.nl
  Haaksbergen Haaksbergse Toer en Fiets Club www.htfc.nl
  Hengelo BikeoneTeam www.bikeoneteam.nl
  Lemelerveld ATB Team Lemelerveld www.atbteamlemelerveld.nl
  Oldenzaal Mountainbike vereniging Het Twentse Ros www.mtbhettwentseros.nl
  Zwolle MTB Zwolle (Swolland) www.swolland.nl
 Drenthe
  
  Assen MTB Assen www.mtbassen.nl 
  Assen MTB World Mountainbiketeam www.mtbworld.nl
  Exloo De Biking Neighbours www.biking-neighbours.nl
  Havelte Mountainbike vereniging Havelte eo
 www.mtbhavelte.nl
  Odoorn Biking Odoorn www.bikingodoorn.nl
  Sleen Bushbikers www.bushbikers.nl
  Veenhuizen De Bockbikers www.bockbikers.nl
  Zuidwolde MTB vereniging Zuidwolde eo www.mtb-zuidwolde.nl
 Friesland   
  Beetsterzwaag Feenstra Bike Team www.noordelijkmtbteam.nl
  Leeuwarden TFC Frisia www.tfcfrisia.nl
  Stiens Brutsen Speak www.brutsenspeak.nl
 Groningen   
  Norg Noordelijke ATB Club www.noordelijke-atb-club.nl
  Veendam Stormvogels ATB afdeling www.stormvogelsveendam.nl
  Zevenhuizen Stichting ATB Zevenhuizen www.atbzevenhuizen.nl
 Utrecht   
  Soest Mountainbike Club Midden Nederland www.mbc-midden.nl
  Utrecht Stadion MTB www.stadion-mtb.nl
  Utrecht MTB Women www.mtb-women.nl
 Noord-Holland   
  Alkmaar MTB-Noordwest www.mtb-noordwest.nl
  Amsterdam MTB Twiske www.mtb-twiske.nl
  Den Helder HRTC Dok www.hrtcdok.nl
  Heiloo MTB de Zeeleeuw www.mtb-dezeeleeuw.nl
  Petten Biketeam.nl  www.biketeam.nl
  Schoorl MTB Schoorl www.mtb-schoorl.nl
 Zuid-Holland   
  Hoornaar Stichting MTB Team Bassa www.bassa-mtb.nl
  Noordwijk MBC de Noordbikers www.noordbikers.nl
  Ouddorp Tier Club Ouddorp
www.toerclubouddorp.nl
  Rotterdam Dirty Hill www.dirtyhill.nl
  Rijswijk RWV de Spartaan www.despartaan.nl
  Waddinxveen De Krenks Mountainbikevereniging www.dekrenks.nl
  Westvoorne ATB Westvoorne
 www.atbwestvoorne.nl
  Zevenhuizen Stichting ATB Zevenhuizen  www.atbzevenhuizen.nl 
 Zeeland   
  Burgh-Haamstede Team X-Treme www.teamx-treme.nl

Subpagina''s (1): Wielersportbonden